Synology DEVICE LICENSE (X 1) - kamerová licencia

Synology DEVICE LICENSE (X 1) umožňuje zvýšiť počet použitých IP kamier pripojených pomocou Snyology Surveillance Station. Počet maximálne možných pripojených kamier sa líšia podľa použitého modelu. Balíčky Synology Surveillance Device Licencia Packs sú určené k rozšíreniu kamier, I / O ... viac
Objednávací kód: 112995334
Kód výrobcu: DEVICE LICENSE (X 1)
Výrobca: SYNOLOGY
Záručná lehota: bez záruky
Dostupnosť: 1 prac. deň
Cena bez DPH: 40,87 €
Cena s DPH: 49,04 €
Porovnanie Obľúbené

Synology DEVICE LICENSE (X 1) umožňuje zvýšiť počet použitých IP kamier pripojených pomocou Snyology Surveillance Station.
Počet maximálne možných pripojených kamier sa líšia podľa použitého modelu.

Balíčky Synology Surveillance Device Licencia Packs sú určené k rozšíreniu kamier, I / O modulov a prístupových ovládačov nastavených v Synology Surveillance Station. Štandardne sú na DiskStation alebo RackStation nainštalované dve licencie zariadenie, NVR štandardne obsahuje inštaláciu viac licencií. V prípade potreby možno pre dodatočné monitorovacie zariadenie zakúpiť ďalšie licencie.

Licenčné plán
Vďaka použitiu týchto licenčných kľúčov v užívateľskom rozhraní Surveillance Station budete na svojich produktoch Synology môcť nastaviť a spravovať viac monitorovacích zariadení. Každá IP kamera, I / O modul a prístupový ovládač spravidla vyžadujú len jednu licenciu. U niektorých kamier sa však používajú rôzne metódy fakturácie. Viac informácií nájdete v nasledujúcej sekcii.

Maximálny počet monitorovacích zariadení podporovaných jednotlivými produktmi Synology zistíte v technickom popise každého modelu.
Poznámka:

  • Pri prevádzkovaní na Virtual DSM štandardne Surveillance Station žiadne licencie zariadenie neobsahuje.
  • NVR je produkt určený výhradne pre monitoring, NVR216 štandardne obsahuje 4 licencie zariadení.

Zvláštne spôsoby licencovania
Synology Surveillance Station používa pre jednotlivé kamery, napr. Pre panoramatické kamery, kamery s viacerými objektívmi alebo video server pre analógové kamery, rôzne spôsoby fakturácie. Podrobnejšie údaje o podporovaných kamerách sa dozviete v zozname podporovaných kamier, ktorý
nájdete na webe výrobcu: https://www.synology.com/en-us/products/Device_License_Pack

-|CZ|SK|EN